Дистанційний проєкт « Пасхальні капелюшки»

У святкові Великодні дні усі, а особливо діти, із захопленням занурюються у традиційні турботи.

Класні колективи 2-Б ( класний керівник Костина Наталія Григорівна) та 3-В класів ( класний керівник Суржок Катерина Петрівна) долучилися до європейської традиційної справи – створення Пасхальних капелюшків.

Напередодні Великодня у освітніх закладах Франції  проходить щорічний парад капелюшків, під час якого школярі разом із дорослими одягають химерні Боннети ( Bonnet) –  капелюшки, прикрашені  великодніми кроликами, писанками, квітами, тощо…

Креативні школярики закладу створювали  капелюшкові шедеври із величезним задоволенням.

Дистанційний проєкт « Пасхальні капелюшки» запропонувала і реалізувала учитель французької мови – Михайлюк Анна Володимирівна.