Солов’їну, барвінкову,
Колосисту на віки
Українську рідну мову
В дар мені дали батьки!

Упродовж  2 – 9 листопада,  з метою розширення знань учнів про багатство та красу рідної мови , успадкування духовних надбань національної  і культурної спадщин українського народу, формування розуміння того, що мова – наш скарб, без якого не може існувати Україна як держава,  у навчальному закладі пройшов тиждень української писемності та мови, присвячений Дню писемності.

Вихованці групи продовженого дня ( вихователь  Шикерська Олена Василівна) взяли участь  у акції « Я люблю українську мову! ».

Юні мовознавці 1-3 класів переглянули презентації « Рідне слово – диво калинове», « Історія дня української писемності та мови».

У  класних колективах 4-А класу ( класний керівник Юрченко Наталія Володимирівна)  та 2-А класу (класний керівник Шевчук Тетяна Миколаївна)  відбувся круглий стіл « Бринить, співає наша мова».

Учні 4-Б класу ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна)  взяли участь у Всеукраїнський олімпіаді з  української мови  «Всеосвіта. Осінь 2020».

Учні 5-7 класів приєднались до онлайн –  конкурсу декламаторів  «Мова моя солов’їна! » ( Підкоморна Галина Василівна).

У межах тижня восьмикласники переглянули відеоряд  « Нестор Літописець» (Зелінська Людмила Олександрівна).

Школярі приєдналися до написання  ювілейного  XX  радіодиктанту  національної єдності.

Ми є носіями української мови, всього того багатства,яке дісталося нам із минулих поколінь.

Любімо рідну мову, вивчаємо  і розвиваємо її!