День партизанської слави

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Другої Світової війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

Із метою вшанування подвигу партизан і підпільників у роки Другої Світової війни у навчальному закладі проведено ряд заходів.

Група учнів у складі лідерів учнівського парламенту (координатор Олена Хлевна) і класний колектив 7-А класу

( класний керівник Інна Сташко ) вшанували пам`ять героїв  – партизан, юного месника Степана Чорнобая.

Здобувачі освіти відвідали Лису гору, де знайшли вічний спокій сотні безневинних євреїв Вінниччини, Бессарабії, Буковини, Польщі, розстріляних нацистами  у таборі с. Михайлівка в 1941 – 1943 роках. Школярі вшанували хвилиною мовчання  полеглих і запалили свічу пам’яті.

Щорічно, колектив навчального закладу приєднується до привітань народній месниці – Ганні Петрівні Фаріон.

Здобувачі освіти 6-В класу долучилися до Онлайн –   година спілкування« Сторінками партизанської слави»

( класний керівник Ірина Тарасюк).

У день партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо  данину  поваги ветеранам антифашистського опору, колишнім підпільникам  і партизанам , захисникам  і визволителям рідної землі  – усім, кого ми з гордістю називаєємо народними месниками. Героїчні подвиги українських партизан у пам’яті народу житимуть вічно.