День пам’яті та примирення

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення  і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії .

У закладі освіти  відбулися тематичні заходи, основна мета яких –поглибити знання учнів про героїчне минуле нашого народу, допомогти усвідомити школярам велич подвигу українців у Другій світовій війні, виховувати в учнів шану і повагу до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні і захищає Батьківщину на сході України в наші дні.

Колективи 1-Б класу ( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна), 3-Б класу ( класний керівник Корнійчук Олена Андріївна),  4-А класу ( класний керівник Юрченко Наталія Володимирівна), 4-Б класу ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна) та 5-Б класу ( класний керівник Мигидюк Галина Юріївна) долучилися до Всеукраїнського фото челенджу « І світлий смуток в серці збережемо…» та  поклали квіти до обелісків загиблим воїнам у Другій світовій війні.

Учні 7-А класу ( класний керівник Підкоморна Галина Василівна) долучились до марафону  створення малюнків на асфальті « Ці яскраві кольори для тебе, Україно!» ( вчитель образотворчого мистецтва Гулій Анна Вікторівна), а ще привітали вчителів – пенсіонерів, які є ветеранами війни і висловили їм слова вдячності та поваги.

Учні   8-Б класу ( класний керівник  Хворостяна Вікторія Василівна)  стали учасниками майстер-класу  « Маки пам’яті» та створили тематичні атрибути  на уроках трудового навчання

( вчитель Гулій Анна Вікторівна).

Виховний захід « Коли ми пам’ятаємо – ми непереможні!» відбувся у класному колективі 6-А класу ( класний керівник Грабова Ганна Сергіївна).