День пам’яті та примирення

Цього року Україна вдруге відзначає  День  пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії та вшановує пам’ять кожного , хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

8 травня у закладі освіти відбулися заходи:

•  у класному колектив 2-Б ( класний керівник Ольга Прикмета) пройшов майстер – клас  по створенню ангелів – пам’яті

« Пам’ятаємо! Перемагаємо!», а ще другокласники були активними на Онлайн годині спілкування « Не загасити пам’яті вогонь»;

• учні 4-А класу ( класний керівник Тетяна Шевчук) створили вернісаж дитячих робіт « Маки пам’яті – вічно живі»;
  • Школярі 8-А класу взяли участь у патріотичній акції « Квіти Перемоги» ( класний керівник Ганна Грабова);
  • здобувачі освіти 5-11 класів переглянули літературну виставку « Україна у Другій світовій війні»  (бібліотекар Лариса Піх).

Наша боротьба триває щоденно від 2014 року і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю ,боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

Міць Збройних Сил є запорукою існування держави   та збереження  прав людини.