Благодійні акції на Великдень

Напередодні Великодня здобувачі освіти максимально поринули у творчі  справи.

Учитель трудового навчання Гулій Анна Вікторівна  разом із ученицями 9-Б класу ( класний керівник Шуригіна Наталія Павлівна)  на уроках трудового навчання виготовляли Великодні обереги для воїнів – захисників, які боронять кордони нашої країни.

Дев’ятикласниці залюбки,  і з великою повагою до військових, створювали  тематичні обереги із кольорового паперу та барвистих стрічок.

Колектив закладу активно долучився  до благодійних акцій

« Великодній кошик для воїна» та

« Солодкий Великдень», зібравши смаколики, сувеніри   для учасників ООС ( АТО) і  мешканців КУ « Територіальний центр соціального обслуговування».

Найактивнішими учасниками благодійної справи стали :  Перкун Олександр ( 4-Б клас), Мендус Діана

( 4-Б клас), Сас Данило ( 4-Б клас), Пастушенко Анастасія( 4-Б клас), Каретіна Марія ( 4-Б клас),  Гулій Єлизавета (3-А клас), Тетерук Анастасія (5-Б клас), Семенюк Владислав ( 3-Б клас), та чудова колективна робота школяриків 3-Б класу ( класний керівник Корнійчук Олена Андріївна).

Учні 8-А класу ( класний керівник Шмига Олена Андріївна) створили вітальні газети.