Безпека на дорозі

Із 17-23 травня в закладі освіти  відбувся   1-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний  привернути увагу суспільства до проблем травматизму  на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

У межах тижня ПДР   були організовані зустрічі  здобувачів освіти із представниками Національної Поліції на тему :

«  Дотримуйтесь правил дорожнього руху», « Безпечна країна».

Класними керівниками 1-10 класів проведено єдиний національний урок «Будь помітним на дорозі».

Педагоги акцентували увагу  на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки.

Проведено цикл виховних заходів із питань повторення знань із безпеки дорожнього руху у формі зустрічей, вікторин,конкурсів, творчих робіт, заочних подорожей, уявних мандрівок, рольових і сюжетних ігор.

Будьте уважні на дорозі!