Безпечний онлайн простір для школярів

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн  просторі у період карантину школярі стали проводити на 80 % більше часу. Разом із цим підвищились звернення щодо випадків булінгу  з використанням інформаційно – комунікаційних технологій.

З огляду на гостру активність зазначеної проблеми, з метою захисту дітей в цифровому середовищі було проведено серію уроків для учнів 1- 2 класів.

Класні керівники Романь Наталія Анатоліївна,  Бондєрєва Олеся Василівна, Шевчук Тетяна Миколаївна, Костина Наталія Григорівна під час проведення уроків «Безпечний онлайн  простір для школярів»

намагались надати  учням  якомога більше інформації про вчинення злочинів в інтернеті , їх особливості.

Сподіваємось, що проведення таких  уроків сприяє захисту дітей в цифровому середовищі.