Безпека на дорогах в умовах воєнного стану

У закладі освіти  відбувся   Тиждень безпеки дорожнього руху

«  Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», який покликаний  привернути увагу суспільства до проблем травматизму  на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

У межах тижня класні керівники провели бесіди із техніки безпеки  під час дорожнього руху.

Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» насиченим був   у класних колективах 1-А ( класний керівник  Тетяна Шевчук), 1-Б ( класний керівник Наталія  Костина), 2-А

( класний керівник  Людмила Зябкіна),  3-А ( класний керівник  Оксана Лазаренко), 4-А ( Наталія  Романь), 9-А ( класний керівник Ганна Грабова) , для вихованців ГПД ( вихователь Олена Шекерська).

Педагоги акцентували увагу  на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки.

Будьте уважні на дорозі!