Афганістан. Біль. Пам’ять…

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових  дій  на території інших держав і виведення військ із  Афганістану.

У закладі освіти відбулися тематичні заходи.

Здобувачі освіти  6-А класу ( класний керівник Лілія Середюк)  відвідали музей ветеранів війни в Афганістані. Школярі прослухали  повідомлення    екскурсовода Ірини Щербіни, розглянули особисті речі, зброю, яка використовувалась під час бойових дій, а також експозицію картин художника В. Кухтенка, який писав спогади Афганської війни.

У класному колективі 9-Б  ( класний керівник  Оксана Бладика) відбулася зустріч із ветераном війни в Афганістані  Василем Бойко. Василь Онисимович розповів старшокласникам  про  події тих часів і побажав присутнім миру і Перемоги.

Дев’ятикласники схилили голови і вшанували пам’ять воїна – афганця, випускника школи Валерія Бакалова.

Урок – пам’яті « Пекуча пам’ ять Афганістану» пройшов у 6-В класі ( класний керівник Ірина Тарасюк).

У цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.