Бібліотечна зустріч класного колективу 4-Б

Щоб ознайомитись із книжковими скарбами 2 листопада здобувачі освіти 4-Б класу ( класний керівник Костина Наталія Григорівна) завітали до  міської бібліотеки – філії для дітей, де відбулася оглядово – пізнавальна екскурсія під назвою « Я – читач бібліотеки».

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися зі всіма відділами дитячої книгозбірні, новими книжками, виставками літератури, періодичними виданнями, дізналися про правила користування бібліотекою та її послугами.

Школярі уважно слухали розповідь бібліотекаря, який розповідав про діяльність закладу та величезне значення і роль книги у житті людини.

Цікавим доповненням до екскурсії  стала бліц – вікторина « Чи уважний ти читач?» та патріотична лялькова вистава

« Котигорошко».

Діти ділилися враженнями про свої улюблені книги, пригадували прислів’я та приказки про книгу.

Сподіваємось, що кожен у своєму сердечку зуміє зберегти шанобливе ставлення та повагу до джерела знань – книги!