14 березня – день визволення Гайсинщини від нацистських загарбників і День українського добровольця

14 березня, відзначається річниця визволення Гайсинського району від нацистських загарбників і День українського добровольця.

Упродовж 13- 14 березня закладі освіти відбулись дистанційні  хвилини  інформування: «Визволителі нашого міста», «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні», «День українського добровольця».

Бібліотекар закладу Лариса Піх підготувала інформаційну виставку

« Доброволець за покликом серця» .

Здобувачі освіти 6-А класу ( класний керівник Інна Сташко) і 8-Б класу

( класний керівник  Оксана Бладика) відвідали музей АТО м. Гайсин, де мали можливість  доторкнутися до  історії нашої незламної та непереможної країни, прослухали історії про земляків- захисників від екскурсовода Дарії Кобзар. Долучилися юні патріоти і до благодійної  ініціативи  працівників музею  – принесли чай, каву та солодощі для наших захисників і захисниць.

Під час Онлайн – уроків історії вчителі Ірина Тарасюк і Анна Грабова провели уроки звитяги «  День визволення Гайсинщини від німецько – фашистських загарбників».

Колектив закладу активно долучився до збору  гостинців для воїнів, які мужньо боронять нашу Україну від лютого ворога.

Хай же ніколи більше ми не будемо чути зловісної музики війни, не знати божевільного цвіту пожарищ  на рідній землі. Нехай сьогодні і завжди в нашому домі , в кожній родині панують мир, благополуччя та злагода.

Дякуємо усім, хто боронив і боронить рідну землю від ворога.

Posted in Новини.