1 квітня – день посмішок і гарного настрою

Посмішка – це щось , чого не можна ні  купити, ні продати, ні випросити, її можна лише подарувати.

1 квітня у класних колективах  1-Б ( класний керівник Наталія Костина), 2-А класу ( класний керівник Людмила Зябкіна),  3-А клас (класний керівник Оксана Лазаренко), 3-Б ( класний керівник Ольга Прикмета), 4-А ( класний керівник Наталія Романь), 4-Б ( класний керівник  Олеся Бондарєва) відбувся День посмішок і гарного настрою.

Школярики активно долучалися до конкурсу « Посміхнись як смайлик», написання fyntic для гумористичних творів, розігрування гуморесок, читання  веселих передбачень, флешмобу « Веселе фото із друзями». А ще переглянули цікаві мультфільми для  дітей.

Якщо ви хочете, щоб  життя посміхалося  вам, – подаруйте йому спочатку свій гарний настрій і посмішку!