І обласний лісівничо – просвітницький фестиваль «Пізнай ліс»

Одним із найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів. Ліс –  не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, основа економічної стабільності регіону.

13 вересня 2018 року  Поліщук Олександр –  учень 11 класу – лісничий шкільного лісництва та  директор школи Сташко Інна Василівна спілкувались із ведучою програми «Новий День» на   ТРК «ВІНТЕРА», де презентували  роботу учнівського лісництва «Паросток».

Юні лісівники навчального закладу  разом із координатором шкільного лісництва Мигидюк Галиною Юрієвною стали учасниками

І обласного лісівничо – просвітницького фестивалю , який відбувся у м. Вінниці 15 вересня. А ще мали нагоду вітати усіх працівників лісового господарства із професійним святом. Команда нашої школи у складі: Поліщука Олександа 10кл.,  Луценко Юлії 11 кл., Кандали Юлії 11кл , Бомко Катерини 11кл., Каляфіцького Олександра 8-Б , Ковальчук Ярослави 10 кл., Громового Владислава 7-Бкл., Ковтун Олександри 2-Акл. гідно представили учнівське лісництво.

Дарували музичні вітання усім присутнім Колосовська Даша 6-Б, Тульчій Анастасія 7-Б, Діхтяр Анастасія 10кл. .

Дякуємо усім, хто присвятив себе лісовій справі , за невтомну працю, вагомі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь.