Інавгурація президента та учнівського парламенту 2020

Хочемо навчитись достойно нести
В світ імення своє.
Толерантно, свідомо, активно рости,
Звісно ж разом, разом краще, а не поодинці.

29 вересня у навчальному закладі відбулась інавгурація новообраного президента учнівського парламенту .  Десятикласниці Куліш Яна та Польшина Анастасіяурочисто розпочализасідання лідерів.

Клятву склав на статуті школи учень 11-А класу Букатар Ігор.

Заступник директора з виховної роботи Хлевна Олена Яківна  привітала лідера та урочисто вручила йому посвідчення президента.

Новообраний президент учнівського парламенту щиро подякував усім виборцям за довіру і запевнив, що попереду безліч цікавих творчих справ.

Разом із президентом працюватиме команда креативних помічників. Кожен із них посяде своє місце у шкільному парламенті, братиме активну участь у житті шкільної родини.

На інавгурації президента учнівського парламенту  за активну участь у шкільному житті  навчального закладу були нагороджені    лідери учнівського самоврядування та класні колективи.

Нехай щастить усім у справах!
Перемог , нам друзі, і не мало.
Ви довіру бережіть
Й честю й совістю дружіть!