Іде назустріч юним мудрість сивочола

Летять літа, як білі журавлі,
Дзвенять, як ті волошки в житі,
Та не зникає слід їх на землі,
Якщо для добрих справ були прожиті

Непомітно, але впевнено вступила у свої права осінь – чарівниця, яка порозвішувала на гілочках дукати золотого листя.

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – день ветерана.

Цей день – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства.

Від щирого серця бажаємо вам, шановні ветерани та ті, за плечима яких великий життєвий досвід, здоров’я і довгих років життя. Хай ваша золота осінь завжди буде щасливою. Радості, миру, добра вам.

Лідери учнівського самоврядування : Барахович Андрій ( 4-А клас), Степовий Максим (6-А клас), Сидорчук Валерія ( 6-А клас), Вітинська Владислава ( 7-А клас), Таганцова Руслана ( 11-А клас), Букатар Ігор ( 11-А клас) надіслали відеопривітання для жителів

КУ « Територіального центру соціального обслуговування Гайсинського району». У відеоподарунку  школярі  передали щедрість своєї  дитячої душі та глибоку повагу.

А ще колектив навчального закладу  пригостив бабусь і дідусів солодощами та  осінніми дарами: яблуками, грушами, виноградом.

Бажаємо, щоб у вас не лише сьогодні, а й завжди був хороший настрій. Щоб кожен день додавав бадьорості, а сонячне проміння зігрівало ваші серця.