Урок – свято «Мова калинова»

Всіх нас єднає рідна мова
Всіх, хто живе у цім краю.
Вона прекрасна, світанкова,
Я в ній свою наснагу п’ю.

9 листопада у 2-Б класі (класний керівник Прикмета О.С.) було проведено урок-свято „Мова калинова” до Дня української писемності та мови.

Учні переглянули  пізнавальну презентацію  та відео (цікаві факти про українську мову).

Другокласники взяли активну участь  у Міжнародній дистанційній олімпіаді  з української мови « Осінь – 2018» від проекту «Всеосвіта». Учні,які найкраще впорались із завданням, отримали  дипломи:

1. Дідушок Іван
  2. Каляфіцька Ірина
  3. Мендус Діана
  4. Трембовецький Ілля
  5. Перкун Олександр
  6. Плохий Богдан
  7. Сас Данило

Мова – це диво, яке ми чуємо від миті свого народження, це почуття, які допомагають нам висловити любов і турботу про рідних та друзів, це радість, якою ми ділимось із коханою людиною, це душа, що випромінює життєву силу,  це невичерпне джерело, звідки ми черпаємо наснагу, знання і прагнення осягнути всесвіт.