Тиждень французької мови

Із метою підвищення інтересу до вивчення  французької мови та цінностей, носієм яких є Франкофонія, поширення іміджу французької мови, як сучасної і корисної, її популяризації з 18 по 22 березня у закладі пройшов тиждень французької мови ,  приурочений дню Франкофонії.

Упродовж  тижня проведено різноманітні заходи та створено проекти, зокрема:

• Майстер – клас по виготовленню листівок «Francophonie» у перших класах;
  • Фотоколаж « 10 років  співпраці з французьким ліцеєм Рессен»;
  • Конкурсні програми « Ми любимо французьку мову » у 5-х класах, « Кращий знавець французької» у 6-х класах;
  • Вікторини : «Забавна граматика» у 7-А класі, «Чим славиться Франція?»  у 6-А та 8-А класах;
  • Круглий стіл « Для чого вивчати французьку мову?» у 9-10 класах;
  • Презентація проекту «Франція моїми очима»;
  • Участь у Всеукраїнському конкурсі французької мови «Галлус»;

На завершення тижня  вчителі французької мови Столяренко Людмила Петрівна та Михайлюк Анна Володимирівна  підвели підсумки та нагородили 27 учнів – переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу  французької мови «Галлус».  Серед них срібними призерами стали Карпенко Софія ( 7-А клас), Люлюка Аліна  (9-А клас); бронзові призери Бузівака Олексій ( 6-А клас), Каранюк Володимир ( 6-Б), Іванова Ліліана (9-А клас), Костенко Роман (9-А клас).

Отже, проведення тижня французької мови стимулювало школярів до вивчення французької мови , адже вона є серед п’яти найпопулярніших мов світу за кількістю мовців, єдиною мовою, поруч із англійською,якою спілкуються на п’яти континентах світу.