Спільне засідання учнівського парламенту

Не так давно лідери парламенту нашого навчального закладу  мали нагоду відвідати Михайлівську  СЗШ. А ось 15 листопада учні Михайлівської школи разом із педагогом – організатором Зизою Любов Іванівною завітали й до нас.

Лідер парламенту Сидорчук Дар’я (11 клас) емоційно, змістовно та цікаво провела екскурсію стінами рідної альма – матері.

Поліщук Олександр (10 клас) – президент учнівського парламенту, презентував роботу  шкільного активу, поділився напрацюваннями,ідеями у роботі учнівського самоврядування.

Досвідом роботи  у сесіях молодіжного Європейського парламенту та Всеукраїнських дебатних турнірах поділився випускник школи 2018 року, тренер та суддя Вінницької дебатної ліги Калита Артем.

Грабова Ганна Сергіївна – керівник дебатного клубу, вчитель історії та права розповіла про Міжнародну інтелектуальну гру «Дебати». Дебатери Ковч Ольга (9Аклас), Таганцова Руслана (9Аклас), Довгополюк  Владислав (9Аклас), Погребняк Анастасія

(9Аклас)провели дебати у команді  з лідерами Михайлівської СЗШ. А тренером була Ковальчук Ярославна (10 клас).

Учасники зібрання мали нагоду випробувати свої сили, здобути нові навички дебатної майстерності.