Семінар заступників директорів ЗЗСО

19 березня на базі навчального закладу відбувся районний семінар заступників директорів закладів середньої освіти з навчальної та навчально – методичної роботи  з теми: « Впровадження інноваційної  та експериментальної діяльності в роботу закладу загальної середньої освіти».

Учасники семінару працювали відповідно до модулів: організаційний, презентаційний, практичний, методичний, підсумковий.

Директор Інна Василівна Сташко презентувала роботу колективу закладу, познайомила присутніх із впровадженням інновацій у навчально –  виховний процес. Візитівку представили учні школи та учасники вокального ансамблю «Кіндер – сюрприз» ( керівник Д. І. Лазаренко).

Заступник директора школи Ольга Віталіївна Костенко зупинилась на науково – методичному забезпеченні, впровадженні нововведень у шкільну систему освіти, актуалізацію нових ідей, визначенні перспектив оптимізації освітньої системи.

Виступ Ольги Віталіївни доповнили учні – переможці ІІ етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН:  Влад Довгополюк (9-А клас) презентував створену роботу  «Робот – павук» ( керівник С.М. Каляфіцький); Юлія Кандала ( 11 клас) – представила роботу учнівського лісництва «Паросток» ( керівник Г.Ю. Мигидюк); Юлія Луценко (11 клас) розповіла про багаторічну співпрацю із ліцеєм   Рессен, що у   Франції

( керівник А. В. Михайлюк).

( 1-В клас, урок з предмету «Я досліджую світ») та Оксана  Євгеніївна Лазаренко   ( 2-В клас , урок з математики).

Досвідом створення інноваційного простору для розвитку та самореалізації особистості, зокрема, застосування хмарних технологій, благодидактики на уроках поділилися з присутніми, у рамках проведеного майстер  – класу, вчитель української мови та літератури Наталія  Вікторівна Немировська та вчитель інформатики Сергій Михайлович Каляфіцький.

Учасники районного семінару – практикуму обмінялись досвідом роботи з питань упровадження інноваційних технологій, оновлення змісту освіти, реалізації прав учнів на здобуття якісної освіти в умовах Нової української школи.

По завершенню семінару завідувач РМК Віталій Петрович Сич провів нарадчу частину.