Свято «Юні обдарування Гайсинщини»

Щорічно у Гайсинському районі проводиться свято «Юні обдарування Гайсинщини» – урочиста церемонія нагородження найобдарованіших та найталановитіших дітей, переможців Всеукраїнських, обласних олімпіад, змагань, творчих та мистецьких конкурсів. Цьогоріч свято було проведено 17 травня у залі районної державної адміністрації. Зала зібрала велику, поважну аудиторію, серед присутніх- голова районної державної адміністрації Уткін В.А, начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко В. М., працівники управління освіти, фізичної культури та спорту, батьки, керівники закладів освіти, педагоги, школярі.

На святі було відзначено учнів нашої школи, а саме 4 призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

• Луценко Ю. (10 клас) – ІІ місце з французької мови та ІІІ місце з географії;
  • Буханенка Я. (11-Б клас) – ІІІ місце з географії;
  • Кандалу Ю. (10 клас) – ІІІ місце з екології.

А також нагороди отримали переможці  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук:

• Луценко Ю. (10 клас) – І місце  у секції «Французька мова», ІІІ місце – у секції «Географія»;
  • Буханенко Я. (11-Б клас) – ІІ місце у секції «Географія»;
  • Кандала Ю. (10 клас) – ІІ місце у секції «Географія»;
  • Бессараб А. (11-Б клас) – ІІ місце у секції «Фольклористика»;
  • Сіньковська В. (10 клас) – ІІ місце у секції «Фольклористика»;
  • Поліщук О. (9-А клас) – ІІІ місце у секції «Математика».
  • Тульчій Д. (11-Б клас) – ІІІ місце у секції «Інформаційні технології».

Нагороди отримали призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фотоаматорів:

• Довгань К. (10 клас)
  • Довгань С. (9-А клас)
  • Сторожук І. (9-Б клас)

Від батьківської громадськості теплими словами до присутніх звернулася мама учня 11-Б класу Буханенко Ніна Леонідівна.

Особливі слова подяки заслуговують ті вихованці, які презентували свою школу, Гайсинський район та Вінницьку область на Всеукраїнських конкурсах та стали переможцями:

• Луценко Ю. (10 клас), Кандала Ю. (10 клас), Тульчій Д. (11-Б клас)- члени шкільного лісництва «Паросток», які вибороли І місце на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв у м. Житомирі;
  • Поліщук О. (9-А клас) – став призером (ІІІ місце) у складі команди Вінницької області на Всеукраїнському турнірі юних натуралістів у м. Києві;
  • Довгань К. (10 клас), Довгань С. (9-А клас), Сторожук І. (9-Б клас), які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу фотоаматорів.

Найкращі вітання всім тим, хто здобув перемогу на олімпіадах, конкурсах, змаганнях у 2017-2018 навчальному році. Бажаємо нових звершень!