Свято «Під сяйвом ранньої зорі – 2019»

17 травня велика шкільна родина нашої школи  завітала до Районного будинку культури на загальношкільне свято вшанування обдарованих учнів навчального закладу.

Щирими оплесками привітали школярі  гостей: Борового Григорія  Івановича  – голову районної ради, Артема Сергійовича Турчина –  директора  районного будинку школярів та молоді, Юрченко Оксану Петрівну –  інженера лісових культур ДП «Гайсинський лісгосп», В’ячеслава Анатолійовича Лебедєва – заступника командира з морально – психологічного забезпечення в /ч А0707, учителів та батьків.

До присутніх із вітальним словом звернулась директор школи Інна Василівна Сташко  та Григорій Іванович Боровий.

На святі було нагороджено  близько 200 обдарованих школярів, серед яких:   перможці олімпіад,  МАН, різноманітних конкурсів, спортсменів, команди та творчі колективи.

За підсумками 2018- 2019 навчального року магістрами шкільних наук  стали випускниці школи Луценко Юлія та Кандала Юлія.

Упродовж свята подарували пісні та танці учасники вокального ансамблю «Кіндер сюрприз» ( керівник Лазаренко Дмитро Іванович), танцювального колективу  «Калина» ( керівник Стус Марина Сергіївна).

Ведучими дійства були: Артем Карпенко ( 2-В клас), Софія Бондар (2-В клас), Юлія Ковч ( 9-А клас), Владислав Годованюк  (10 клас) та вчителі школи Вадим Олександрович Подчос і Наталія Михайлівна Данчук.

Щиро бажаємо усім Миру, добра подальших успіхів, нехай життєву дорогу завжди осяює щаслива зірка перемоги!