Свято «Наша Україна»

Ми дуже любим весь наш край,
І любим Україну,
Її лани, зелений гай,
В саду – рясну калину…

21 травня у групі продовженого дня (вчитель Ставнічук Л. Д.) для перших класів було проведено свято «Наша Україна». Діти розповідали багато віршів про нашу рідну Україну, виконували пісні «Наша родина», «Підростають соколята».

Улюблений танець наших маленьких дівчаток «Подоляночка» був виконаний ніжно, лірично, а танець «Червона калина» – піднесено, з червоною калиною у руках.

На святі були присутні почесні гості: Головань Андрій Васильович, Лісовий Борис Іванович, Гончарук Олександр Володимирович  – учасники бойових дій. Діти їм вручили квіти. Запалили свічки і згадали тих, хто загинув захищаючи нашу Батьківщину. Вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Виступив Головань Андрій Васильович. Діти слухали затамувавши подих. Завершили свято виконанням пісні «Наша родина».