Перший урок 2019

Зустріч зі школярами після літніх канікул-це хвилююча та радісна подія. У класних колективах закладу освіти 2 вересня відбулись перші уроки,

відповідно до ціннісних орієнтирів сучасної української школи за темами:

У 1-4 класах

«Діти єднають Україну»;

«Поговоримо про дружбу»;

«Добро починається з тебе»;

«Чесність та довіра – основа добрих стосунків»

У 5-9 класах

«Ми – жителі планети Земля. Ми – рівні»;

«Щастя: пункт призначення чи спосіб подорожувати?»;

«Герої завжди поміж нас»;

«Толерантність та взаємоповага як запорука мирного співіснування»

У 10-11 класах

«Людина серед людей»;

«Свобода та її межі»;

«Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю»

Класні керівники 1-11 класів використали найрізноманітніші форми проведення: подорож, квест, вікторина, проект, театр-експромт, заняття з елементами тренінгу,рольові ігри, «жива газета», віртуальна гра-подорож, створення емоційного дерева класу.

Вчителі  поділились зі своїми вихованцями безліччю позитивних емоцій і вражень,а школярі пересвідчились,що тільки людина із добрим і чуйним серцем,працьовита і вольова може бути справжнім патріотом і громадянином свої держави,любити і захищати свою країну,відстоювати її інтереси і приносити велику користь. Що більше буде зроблено для цього сьогодні,то краще житимемо завтра і будемо гідними називати себе українцями.