Перший урок «Я люблю свою країну»

3 вересня школа гостинно відчинила двері для учнів 1-11 класів у мандрівку до Країни Знань.

Перший урок на тему: «Я люблю свою країну», «Я люблю Україну», «З країною у серці» , «Розкажемо Європі про себе», «Я  – громадянин України – Європейської країни», «Україна – Європейська країна» , «В Європу з Україною в серці» ,підкреслив цінність загальнолюдських прав і свобод людини, акцентував увагу на важливості вміння аргументовано відстоювати власну громадянську позицію в суспільно-політичних питаннях.

Для наймолодших школярів перші уроки пройшли   у формі казки про рідну країну, де діти познайомились із символікою та народними символами держави, гри-подорожі Україною, пригадали легенду про виникнення української землі, виконали вправу «Заквітчаймо мальвами Вкраїну», зіграли в географічне лото, здійснили заочну екскурсію містами Європи, відвідали міський  меморіал воїнів АТО.

Школярі  познайомились із країнами-членами Євросоюзу, символами ЄС, гімном “Ода радості”, переглянули відеоролики “Україна-це Європа”, “Європа починається з тебе”, зацікавила школяриків вікторина «Цікава Європа», «Конверт знань», «Під синьо-жовтими прапорами України та ЄС».