Обласний конкурс «Здоров’я-найвища цінність»

19 лютого 2019 року у межах проведення обласного Тижня здорового способу життя «Молодь за здоров’я», на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Здоров’я-найвища цінність». Метою якого є популяризація і пропаганда здорового способу життя, вдосконалення валеологічної освіти , формування культури здоров’я учнівської молоді області.

Наш заклад представили  учні 11 класу Гончаренко Аліна з роботою «Вакцинація-один із найефективніших засобів  у боротьбі з інфекційними хворобами»(керівник – вчитель основ здоров’я Мигидюк Г.Ю.) та Довгань Карина – «Вплив темпераменту на вибір кольору» (керівник – практичний психолог Плахотнюк А.О.). Дівчата гідно презентували роботи.

За рішенням компетентного журі обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «Здоров’я-найвища цінність» одинадцятикласниці виборили почесне 3 місце.

Найщиріші вітання Довгань Карині та Гончаренко Аліні і нових творчих досягнень!