Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На підставі Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.06.2012 № 687, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.07.2012 за № 1094/21406 в період з 17.05. до 20.05.2018 року відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на території авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння оборони України (с. Сутиски, Тиврівський район).

Метою Гри є виховання громадян-патріотів України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.

Гайсинський район представляв рій нашої школи «Гайсинські соколи» у складі: Сіньковської  В. (10) – ройовий, Сидорчук Д. (10), Гаврилюк І. (10), Андріяшина А. (10), Молодова  В. (10-Б), Поліщука О. (9-А), Тарнопольського Є. (9-А), Гута В. (9-Б), Копильського М. (9-Б), Чикалюк К. (9-Б) (керівник команди – Подчос В. О., виховник –  Хлевна О. Я.)

Джури достойно пройшли випробування у видах: «Бівак» (таборування), «Відун», «Ватра», «Впоряд», «Смуга перешкод», «Перетягування линви», «Стрільба», «Рятівник», «Добре діло», «Лава на лаву».

Впродовж змагань юні джури відвідали майстер-класи: «Стрільба», «Правила поводження зі зброєю», «Принцип дії літака», «Побудова і принцип дії парашута», «Інженерно-саперна підготовка», «Прийоми рукопашного бою і самозахисту», «Військово-спортивна естафета».

Колектив навчального закладу щиро дякує за надану допомогу у підготовці і проведенні військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») командиру в/ч А0707 Гордієнку Анатолію Миколайовичу, заступнику командира частини з морально-психологічного забезпечення Лєбєдєву В’ячеславу Анатолійовичу.

Підтримати команду юних джур завітали директор школи Сташко І. В., вчитель фізичної культури Стародуб О. В., мати Сидорчук Дар’ї.

Учасники рою «Гайсинські соколи» вибороли І місце у виді «Ватра».