Натуралістична виставка «Твори прекрасне своїми руками»

У п’ятницю  14 вересня учні школи презентували свої роботи на натуралістичній виставці, яка відбулася на шкільному подвір’ї.

Школярі виготовили дуже гарні виставкові роботи,якими милувались учні, батьки  й учителі школи. Присутні з цікавістю розглядали та коментували представлені композиції, ділились позитивом та фотографувались.

Найактивнішими учасниками шкільної виставки стали:  учні 2-А класу ( класний керівник Юрченко Н.В. ),  2-Б класу ( Прикмета О.С. ), 2-В класу (Лазаренко О.Є.), 3-А класу ( Романь Н.А. ),    3-Б класу (Бондарєва О.В. ),

4-Акласу (Шевчук Т.М. ), 4-Б класу ( Костина Н.Г. ), 5-Б класу (Хворостяна В.В ), 5-А клас ( Підкоморна Г.В. ) ,

6-А класу (Утямишева О.А. ), 7-А класу  ( Тихонюк В.В. ),7-Б класу (Шуригіна Н.П.),

8-А класу (Михайлюк А.В. ), 9-Б класу (Немировська Н.В. ), 10 класу(Мигидюк Г.Ю. ) та 11класу (Бладика О.О.).

Серед великої кількості чдових  робіт можна виділити вироби наступних учнів:

Гулій Єлизавети  (1-Акл. ) ,  Манченко Аліни (1-Бкл. ) , Ліщенюк Ангеліни ( 1-Бкл. ) ,  Польшиної Валерії ( 2-Акл. ) , Тропка Рената ( 2-Акл. ) , Ковтун Олександри

(2-Акл. ) , Перкун Олександри (2-Бкл. ) , Слюсарєвої Анни ( 2-Вкл. ), Мельничук Оксани (3-Акл. ) , Джерелюк Діани (3-Акл. ) , Копайгородської Катерини ( 3-Бкл. ) , Поляцько Івана ( 3-Бкл. ) , Сидорчук Валерії (4-Акл. ) , Ратушняка Олесандра ( 4-Акл. ) , Польшина Станіслава ( 4-Акл.) , Безкурського Дмитра ( 4-Бкл. ) ,  Ковальчук Ангеліни ( 4-Бкл. ) , Коваленка Дмитра (4-Бкл. ) , Благовісного Владислава ( 5-Акл.)   Табачук Анастасії ( 5-Бкл. ) , Козловського Вадима (6-Акл. ) , Слюсарєва В’ячеслава ( 7-Акл. ) ,  Поляцька  Олександра (7-Бкл.) ,Дубковської Аліни ( 8-Акл. ) ,  Корюкової Олени ( 9-Бкл. ) ,  Подолян Надії ( 9-Бкл. ) ,  Шоломицької Катерини ( 10кл. )  та Шуригіної Каріни (11кл. ) .

За підсумками огляду , враховуючи оригінальність , творчість та креативність , призові місця  розподілили  таким чином :

Серед 1-4 класів

Імісце – 2-А клас;

ІІ місце – 4-А клас, 3-Аклас;

ІІІ місце – 3-Б клас, 4-Б клас, 2-Б клас;

Серед  5-11 класів

І місце –  6-А клас , 9-Б ;

ІІ місце – 5-Б клас ;

ІІІ місце –  8-А клас;

Поза  конкурсом гарні роботи представили класні колективи 1-А класу ( класний керівник Зябкіна Л.О. ) , 1- Б ( класний керівник Корнійчук О.А. ).