Навчальна евакуація

Із метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 27 квітня в школі відбулась навчальна евакуація.

Після включення звукової сигналізації (три довгих дзвінки), яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації колективу школи, учні у супроводі вчителів, організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, шкільного подвір’я. При цьому на обличчі кожного були засоби захисту – марлеві пов’язки.

На лінійці директор школи Сташко І. В.  підвела підсумки дня цивільної оборони.

Перед присутніми вміння, організованість, чіткість продемонстрував рій нашої школи «Гайсинські соколи» –  учасники районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

Хотілося б, щоб навчальна евакуація залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.