Конкурс декламаторського мистецтва в номінації «Польська поезія».

Із метою створення умов для самореалізації й мовного самовизначення кожного учня, виявлення і підтримки обдарованих дітей, розвитку їх інтересів до поглибленого вивчення шкільних дисциплін, підвищення мовленнєвої грамотності у володінні польською мовою , враховуючи важливість міжкультурного діалогу, 15 листопада у  школі було проведено конкурс декламаторського мистецтва в номінації «Польська поезія», присвяченого 100- річчю незалежності Польщі,який підготувала і провела вчитель польської мови Кіпоренко Ілліана Сергіївна.

Учасниками конкурсу читців  були учні 7-9 класів. Школярі емоційно читали поезії Яна Бжехви, Яцика Качмарського, Юліуса Словацького, Маріанни Кіановськи, Юзефа Чеховича.

Компетентне журі конкурсу у складі : Столяренко Людмили Петрівни – вчителя французької мови, голова журі; Поліщук Олександри Олександрівни – вчителя англійської мови; Тарасєвіч Ганни Йозефівни – місіонерки із Білорусі, сестри Віолетти Врубель  із Польщі визначило переможців:

І місце – Чекой Анна (9-Б клас);

ІІ місце – Подолян Надія (9-Б  клас);

ІІІ місце – Довгопола Олександра (7-А клас).

Переможці та учасники конкурсу були нагороджені грамотами і подяками.