Зі святом вас, ветерани МВС…

Сьогодні на календарі 20 грудня , ще вчора усі святкували свято Миколая, а сьогодні талановита дітвора надіслала найкращі привітання ветеранам та пенсіонерам МВС та поліції, національної гвардії України , які невтомно та віддано служили українському народу.

Уміння та таланти дарували присутнім солісти  – Колосовська Дар’я ( 6Бклас), Загорянський Данії (11 клас), соло на саксофоні – Ткач Павло (10 клас), учасники  танцювального колективу «Калина» ( керівник Стус М.С.) та вокального ансамблю «Кіндер сюрприз» (керівник Лазаренко Д.І.).

Із вітальним словом до присутніх звернулась директор школи Сташко І. В.

Свято провели Ратушняк Дарія (10 клас) та Загорянський Даніїл (11 клас).

Шановні ветерани та пенсіонери  МВС та поліції, національної гвардії України,  дякуємо за  ваш внесок у зміцнення національної безпеки, захист мирного життя громадян.