Зіркова мрія – 2019

Із 22.01 по 23.01 у закладі проходив шкільний  конкурс читців «Зіркова мрія – 2019».

Мета конкурсу – пропагування українського мистецтва, світової класики, кращих творів місцевих авторів, виховання почуття національного патріотизму, підтримки розвитку творчого, духовного потенціалу учнів.

У конкурсі взяли участь учні 1-10 класів.

Найактивнішими були юні декламатори 1-5 класів нашої школи:

Гулій Єлизавета (1-А), Ковтун Олександра ( 2-А), Бартош Олег (3-Б), Бондарець Кароліна (3-Б), Бондарєва Анна (3-Б), Кондратюк Дар’я (3-Б), Шевчук Анна ( 3-Б), Сидорчук Валерія (4-А), Воронова Ольга

(4-Б), Семенюк Дмитро (5-А), Дворська Марина (5-А). Серед  учнів

6-10 класів найкраще презентували поезії: Коханчук Тетяна  (7-А), Ковч Юлія (9-А), Годованюк Владислав (10).

Школярі показали свою виконавську та художню майстерність, читали  твори  Т. Шевченка, І.Франка, О. Бурбело, П.Глазового, Н. Красоткіної, С.Пирогова.

Переможці шкільного конкурсу читців будуть представляти  колектив школи на районному конкурсі «Зіркова мрія».