Зимові канікули

Зимові канікули – це чарівний час. Передноворічний настрій і очікування чуда обов’язкові супутники канікул. З метою організації активного й змістовного дозвілля під час зимових канікул у школі були проведені різноманітні заходи:

• Новорічна феєрія (вітання для майбутніх першокласників) (Гулій А. В.)
  • Акція «Подаруй дитині радість». Поїздка до Дашівського навчально-реабілітаційного центру (Хлевна О.Я., Гулій А. В.)
  • Робота майстерні Діда Мороза (Шевчук Т.М., Костина Н.Г., Зябкіна Л.О., Корнійчук О.А)
  • Екскурсія до м. Вінниці (Немировська Н.В.)
  • Екскурсія «Новорічна ялинка для звіряток і птахів», конкурс віршів до Новорічного свята (Юрченко Н. В., Прикмета О. С., Лазаренко О.Є., Романь Н. А., Бондарєва О.В.)
  • Заочна подорож «Як святкують Новий рік у різних країнах» (Загурська С.В.)
  • Участь у театралізованому святі «Запалення Новорічної ялинки» (Хлевна О.Я., Хворостяна В. В.)
  • Екскурсія на маслосирзавод (Сташко І. В.)
  • Культпохід у кінотеатр на перегляд мультфільмів (Класні керівники 1-10 класів)
  • Різдвяні колядки (конкурс на виконання) (Підкоморна Г.В., Лазаренко Д. І.)
  • Свято «Нова радість стала», операція «Милосердя» (відвідування будинку тимчасового проживання «Надія») (Гулій А. В.)
  • Виставка літератури «Різдвяні свята та їх атрибути», «Постать Василя Стуса над плином часу» (Тарнавська Т.В.)
  • Змагання з шахів, тенісу (Стародуб О.В.,Колісниченко Т.Г., Підгурський О.Ф., Подчос В.О.)

Зимові канікули подарували школярам нові знання, враження, знайомства та багато цікавої, корисної, нової інформації.