Зимова мандрівка у Ситківці

18 грудня напередодні найочікуванішого свята дітвори – Дня Святого Миколая, учасники волонтерського загону «Полум’яні серця» (командир учениця 10 класу Ратушняк Дарія) та лідери учнівського самоврядування завітали до друзів у Ситковецьку спеціалізовану школу – інтернат із благодійною акцією «Діти – дітям».

Щирі вітання та побажання зі Святом Миколая, Новорічними та Різдвяними святами висловили юні волонтери, а ще передали чимало гостинців, запропонували інтерактивне знайомство « Мало хто знає про мене, що я …», провели засідання клубу « Знайомство» з учнями 8- го класу, а солістка Ситковецької школи подарувала пісні про Різдвяні свята та Святого Миколая.

Дружня зустріч відбулась. Окрилені, радісні та щасливі, переповнені позитивом юні волонтери повертались до рідного міста.

Щиро дякуємо за допомогу в організації заходу ДП « Гайсинський лісгосп ».