Екскурсії учнів 5-х класів

16 вересня учні 5-А класу ( класний керівник – Грабова Ганна Сергіївна) та учні 5-Б класу ( класний керівник – Бладика Оксана Омелянівна) мали нагоду відвідати Будинок школярів та молоді.

У кожному кабінеті учнів гостинно зустрічали керівники гуртків, які цікаво та змістовно розповідали про заняття, презентували свої  роботи та роботи вихованців.

17-18 вересня п’ятикласники завітали до Станції юних техніків. Під час екскурсії учні ознайомилися із роботою різноманітних гуртків. Подорож була захоплюючою. Школярі отримали багато гарних вражень і мали нагоду  визначитись зі своїми уподобаннями та захопленнями, записавшись до того чи іншого гуртка.

Щиро дякуємо директорам позашкільних закладів та керівникам гуртків за проведені заходи.