Душі аптека – шкільна бібліотека

Не оминайте бібліотеки поріг,
Беріть скарби нетлінні в  руки.
Нема прекрасніших доріг,
Ніж у цей вселюдський храм  науки

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено у зв’язку з великим внеском бібліотечних працівників України у розвиток освіти, науки і культури нашої держави та необхідністю подальшого підвищення ролі бібліотек у житті суспільства.

Цього ж дня християнський світ відзначає свято – Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

Із метою популяризації шкільної бібліотеки та книги, залучення нових читачів у Всеукраїнський день бібліотек школярі привітали листівками працівників бібліотечної системи.

Стародавні мудреці говорили: «Книга – це мудрість минулих поколінь».

Шкільний бібліотекар Тарнавська Тетяна Василівна цікаво та змістовно розповіла школярам про  роботу бібліотеки та про цінність книги.

Шестикласниці ( класний керівник Грабова Ганна Сергіївна) долучилися до операції « Книжкова лікарня», підклеїли та привели до ладу ті книжечки, які цього потребували.

Книга – бібліотекар – читач – це нерозривний ланцюжок, який пов’язує ці нероздільні слова. Не може існувати бібліотека без книги, а книга без читача.

Ріднити людей із книгою,
Відкривати їм красу і силу слова –
Що може бути достойнішим.