Дружня зустріч лідерів

19 жовтня лідери учнівського парламенту нашої школи завітали на День здоров‘я до Михайлівської школи. Нас гостинно зустріла  педагог – організатор навчального закладу

Л.І.  Зиза, провела екскурсію  по сучасній школі. Просторі та світлі класи, привітні вчителі та дружелюбні діти створили приємну  невимушену атмосферу.

Багаторічна дружба поєднує колективи наших шкіл, а ще робота над  спільним проектом військово – патріотичного спрямування «Партизанські стежки».

На День здоров’я учні нашої школи щиро привітали своїх друзів, стали учасниками і глядачами шкільних заходів. Учні Михайлівської школи ретельно підготувались до Дня здоров’я, проявили згуртованість, креативність.

Подорож була захоплюючою. Усі отримали позитивні емоції, а, можливо, знайшли нових друзів.