Для тих,чия професія від Бога!

Вчителю! Ти йдеш по цій землі,
І слід стає твій крок за кроком
Яскравим вогником у сутінках пітьми,
А все життя для тебе є уроком!

Напередодні Дня працівників освіти шановних учителів рідної школи вітали школярі та дарували багато теплих слів.

Свято « Для тих, чия професія від Бога» підготували учні11 класу (класний керівник Мигидюк Галина Юріївна).

Щирі слова привітань освітянам дарував голова Гайсинської районної державної адміністрації Боровий Григорій Іванович, директор школи – Сташко Інна Василівна та інженер лісових культур ДП « Гайсинський лісгосп» – Юрченко Оксана Петрівна.

Відеовітання педколективу надіслали дітки педагогів, колеги та випускники школи.

Танець подарували присутнім учениці 7-А класу та 3-Б класу ( керівник – Стус Марина Сергіївна).

Сольну композицію «Човен» чудово виконав Загорянський Марк (11 клас), а Менчинський Богдан порадував грою на трубі.

Найщиріші слова подяки висловили учні початкової школи.

Найбільше щастя для педагога – бачити у своїх учнях продовження себе!

Учителю! І слів не підібрати:
Епітетів, метафор, порівнянь,
Щоб вдячності рядочки проказати
За все, що ти так щиро віддавав.