День Європи у Вінниці

Уже традиційно, 19 травня учні 5-8 класів (класні керівники Тихонюк В. В., Михайлюк А. В.) здійснили екскурсію до м. Вінниці на святкування Дня Європи. Центр міста перетворився на пішохідну зону з цікавими інтерактивними, мистецькими та арт-майданчиками.

Діти відвідали майстер-класи, концерти, зробили селфі біля різних локацій. Побували на  фестивалі «VinBookFest», де діяла книжкова виставка-ярмарок українських видавництв та книгарень, різні майстер-класи.

«Вулиця Соборна стала місцем проведення проекту «Вулиця європейського мистецтва». Тут діяли творчі локації «Класика», «Сучасне мистецтво» та «Джаз». Учні мали змогу відвідати фотозони, інсталяції в 3D форматі, квіткові композиції, «живі» фонтани.

По завершені подорожі школярі смакували у Макдональдсі. Задоволені та щасливі, переповнені враженнями, діти повернулися до рідного міста.