День Європи у Вінниці

Світ схожий на книгу , і той,
Хто знає тільки свою країну,
Прочитав у ній  лише  першу сторінку…

18 травня учні 4-10 класів із метою поглиблення знань   про країни Європи,  виховування поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських країн здійснили екскурсію до м. Вінниці на святкування Дня Європи.

Центр міста перетворився на пішохідну зону з цікавими інтерактивними, мистецькими та арт-майданчиками.

Діти відвідали майстер-класи, концерти, зробили селфі біля різних локацій.

«Вулиця Соборна стала місцем проведення проекту «Вулиця європейського мистецтва». Тут діяли творчі локації «Класика», «Сучасне мистецтво» та «Джаз». Школярі мали змогу відвідати інсталяції в 3D форматі, квіткові композиції, «живі» фонтани.

Учасники шкільного вокального ансамблю  «Кіндер сюрприз» ( керівник Лазаренко Д.І.) у складі:

• Діхтяр  Анастасія (10 клас),
  • Колосовська Дарія (6-Б клас),
  • Тульчій Анастасія  (7-Б клас),
  • Погребняк Анастасія (9-А клас),
  • Гораль Діана (5-А класу),
  • Загорянська Єлизавета (5- А клас),
  • Коцюк Яна (6-Б клас),
  • Кривіцька Владислава (8-Б клас),
  • Заболотна Вікторія (9-Б клас)

долучилися для   культурно-мистецьких масових заходів, присвячених Дню Європи в Україні.

По завершені подорожі школярі смакували у Макдональдсі. Задоволені та щасливі, переповнені враженнями, діти повернулися до рідного міста.