День відкритих дверей

Учні нашої школи відвідали Гайсинське об’єднане управління ПФУ на День відкритих дверей.

Зустрівши в холі управління школярів, начальник Гайсинського об’єднаного управління ПФУ Галина Іванівна Кравець, насамперед, привітала зі святом та побажала діткам за період літніх канікул увібрати всю наснагу від теплого сонечка, життєву силу від цілющої матінки землі, знайти нових друзів, добре відпочити.

Галина Іванівна в цікавій та пізнавальній формі розповіла підліткам про історію створення, структуру, функції та завдання, які покладені на органи Пенсійного фонду.

В подальшому керівники відділів управління провели ознайомлення з роботою підпорядкованих підрозділів.

Зустріч пройшла в рамках захоплюючого, пізнавального діалогу та завершилася проведенням флешмобу на тему “Ні зарплаті в тіні” .