Всеукраїнський урок доброти

Не залежить доброта від зросту,
Не залежить доброта від віку.
Доброта з роками не старіє.
Доброта, як сонце гріє.

Із метою розкриття у школярів кращих сторін людського співіснування, виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин та прищеплення бажання піклування  про  тих, хто потребує нашої допомоги у класних колективах 3-Б  ( класний керівник Корнійчук Олена Андріївна) та 3-В ( класний керівник Суржок Катерина Петрівна)пройшов урок доброти « Навчи мене, Ангеле, добро творити!».

Вчитель розповів школярам про гуманне відношення до братів наших менших, до своїх домашніх улюбленців, адже піклування про них – це обов’язок кожної людини. Коли приручаєш тваринку, то несеш за неї певну відповідальність. Тільки терпіння, ласка та турбота зробить її лагідною ,слухняною та відданою.

Учні обговорили правила поведінки із тваринами, переглянули тематичні відеосюжети та фрагменти мультфільмів. Із захопленням юні добродії  малювали малюнки, на яких були зображені їхні улюбленці.

Проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти відбулось за підтримки та з ініціативи БО «  БФ «Щаслива лапа! » ».

Добро повинен робити кожен! Нехай радісними та милосердними будуть ваші серця!