Виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край!»

Із 14.03 по 15.03.2019 року у закладі відбулась виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай  і  люби  свій  рідний край!».

Учні школи представили 77 робіт за такими розділами декоративно-ужиткового мистецтва:

• художнє різьблення по дереву;
  • пластика;
  • художня вишивка;
  • в’язання спицями, гачком;
  • художні вироби з бісеру;
  • м’яка іграшка;
  • художня аплікація, витинанка;
  • інші техніки виконання.

Для участі у районній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай  і  люби  свій  рідний край!» представлені роботи: Гулій Єлизавети (1-А клас), Яременко Софії (3-А клас), Мельничук Оксани ( 3-А клас), Кандали Лілії ( 4-Б клас), Климик Ольги ( 6-а клас), Безпалько Анни (8-Аклас), Луніної Ганни (8-А клас), Мазуркевич Анастасії ( 9-А клас), Кандали Юлії ( 11 клас), Сидорчук Дарії (11 клас), Довгополюка Владислава (9-А клас),  Плохого Романа (9-А клас), Костенка Романа (9-А клас), колективна робота  учнів 6 –х класів.