Вечір відпочинку «Посвята у старшокласники»

Давно вже стало доброю традицією  в кінці жовтня посвячувати наших 9- ти класників у старшокласники.

Учні 10 класу (класний керівник Мигидюк Г.Ю.)  в останній день навчання, напередодні осінніх канікул, провели  вечір відпочинку для учнів 8-11 класів «Посвята у старшокласники» .

Носити   почесне звання  “Старшокласник”  дев’ятикласники  можуть   лише  тоді,  коли  доведуть,  що  справді  подорослішали – стали  творчими,  відповідальними,  креативними.

Саме  такі  якості  продемонстрували  учні  9-х  класів (класні керівники Загурська С.В., Немировська Н.В. ).

Ведучі свята, учні 10 класу Шевчук Ольга та Поїзд Анастасія,  провели конкурси:  «Візитівка», «Ось ми які…», «Конкурс художників», «Пантоміма», «Цікаві запитання», «Театральний», «Чи знаю я своїх учнів?».

Завдяки своїй спритності, гумору, наполегливості дев’ятикласники  довели, що гідні носити горде звання «Старшокласник».

Завершився вечір святковою дискотекою.