Валерій Бакалов – один із плеяди героїв Афганістану

Поставте скибку хліба на столі,
І голови схиліть в скорботі вічній.
За тих, кого убив Афганістан,
Чиї він душі  зранив і скалічив..

6 червня у навчальному закладі вшанували пам’ять випускника школи, прапорщика Валерія Бакалова, який 35 років тому загинув в Афганістані.

Ведучі  мітингу пам’яті (  Данчук Наталія Михайлівна – педагог – організатор , Паламаренко Марина –  учениця 10 класу)  познайомили із життєвим шляхом Валерія Бакалова.

До проведення мітингу долучились воїни-інтернаціоналісти: Бойко Василь Онисимович, Стецюк Петро Іванович, Білецький Олександр Васильович, Нестеров Олексій Олексійович, Ужва Сергій Олександрович- – воїни – герої, які  пройшли через пекло і кров, невідступно дивились смерті в обличчя, довгі місяці щохвилини були під ворожим прицілом; Іщук Ніна Станіславівна – дружина, Бакалова – Михайлюк Альона Валеріївна– донька та Мілєна – онучка воїна-інтернаціоналіста.

Пам’ять про героя вшанували хвилиною мовчання, а дев’ятикласники поклали квіти до меморіальної дошки.

О, Україно! Ніжно пригорни
Усіх живих синів своїх, як мати,
Щоб ми уже не бачили війни,
Не чули щоб ніколи звук гармати.