Валентинів день у школі

День Святого Валентина святкують усі: і дорослі і діти; з родиною, з друзями.

У навчальному закладі  у цей лютневий день на душі – тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Впродовж дня проведено акцію «Привітай друга» –

(відповідальні Ковч Юлія, Янковський Богдан – 9-Аклас). Скринька для листівок була переповнена валентинками, адже всі хотіли привітати та зробити  приємне своїм друзям.

А майстер-клас «Валентинка» був успішним у 2-Б класі

( класний керівник Прикмета О.С.). Другокласники власноруч виготовляли кольорові подарункові листівки для найрідніших.

15 лютого  відбувся вечір відпочинку  для старшокласників «Валентинів день», який підготували і провели лідери учнівського парламенту школи Ратушняк Дар’я (10клас), Янковський Богдан, Хоменко Владислав (9-А клас), Бондар Антоніна (9-А клас).

Музичні номери глядачам подарували : Погребняк Анастасія

(9-Аклас) та  вокальне тріо учнів у складі : Діхтяр Анастасії (10 клас), Кривіцької Владислави ( 8-Б клас), Заболотної Вікторії  (9-Б клас).

До рідної альма- матер завітали випускники школи різних років Мигидюк Анастасія, Тульчій Денис, Чикалюк Каріна,які увійшли до складу журі.

Переможцями після певних етапів та конкурсів стала пара у складі учнів  9-А класу Ковч Юлії та Довгополюка Владислава, яких  журі визначило найромантичнішою парою. Усі учасники були нагороджені призами, а ідеальна пара отримала запрошення на романтичну вечерю у ресторан « Люксор ».

По завершенню святкової частини вечора відпочинку для старшокласників   усіх запросили на  дискотеку.