Будь молодим – живи активно

Лідери учнівського парламенту школи   Ратушняк Дарія ( 10 клас) , Сологубовська  Юлія ( 10 клас)  і президент шкільного парламенту –   Поліщук Олександр ( 10 клас) стали учасниками  молодіжного фестивалю  «Будь молодим – живи активно», який відбувся 12-14 червня у селі Городище, Літинського  району.

Дні змагань були насичені цікавими випробуваннями.  Першого дня навчалися чирліденгу, гри у   флаг – футбол.  Другого дня  команди виконували різні завдання  на певних локаціях, згідно  маршрутних листів.

Також прослухали лекцію про надання першої медичної допомоги, займались військовою  підготовкою , потім  учасники мали нагоду застосувати  набуті знання на практиці.

У командах змагались  школярі  з різних районів, що дало змогу  працювати у колективі та знайти нових друзів.

Упродовж  фестивалю панувала дружня  емоційна атмосфера.