Сторінками жіночих журналів (8 Березня)

7 березня в нашій школі відбулося свято до Дня 8 Березня «Сторінками жіночих журналів», яке підготували учні 11-Б класу (класний керівник Хворостяна В. В.).

Одинадцятикласники подарували чудову концертну програму. Неповторні ведучі Бабій Роман, Бондар Владислав, Буханенко Ярослав, Коваль Владислав, Матушок Назар створили чудову атмосферу свята, провівши заочну подорож сторінками жіночих журналів «Ліза», «Наталі», «Інна». Захоплюючу сценку «8 Березня» втілили Хоменко Олександр, Чайка Марина, Омельчук Марина, Довженко Валентин, Кравецька Аліна, Бессараб Анастасія. Зворушливими були пісні у виконанні сестричок Колосовських Даші та Крістіни, Тульчія Дениса та Буханенка Ярослава. Група юнаків 11- Б класу подарувала ще й танець. Неперевершеним стало виконання пісні «Мама» Андрія Кузьменка.

Яскраву презентацію та вітання жіночому колективу підготував Любарчук Данило.

Борова Марія, Ільченко Вікторія, Богатир Вадим, Костянюк Віталія, Костянюк Вікторія – учні 11-А класу провели традиційну акцію «Вітання».

Своїми запальними танцями, піснями вітали вокальний ансамбль «Кіндер-Сюрприз» (керівник Лазаренко Д. І.) та танцювальний колектив «Калина» (керівник Стус М. С.), дует у складі Криворчка М. (7-А), Устінова Д. (6-А) представили композицію «Червона рута» (керівник Лисак П. І.).

Переддень жіночого свята був наповнений весняним сонячним теплом, ніжними барвами квітів із найщирішими побажаннями любові, добра, успіхів, здійснення мрій.