EdCamp — (не)конференція для учителів

Є така добра історія про Майстра і учня. Одного разу учень запитав у Майстра: «Майстре, а чи довго чекати змін?», і отримав відповідь: «Якщо чекати – то довго».

Учителька української мови та літератури нашої школи Немировська Наталія Вікторівна стала учасницею EdCamp — (не)конференції для учителів, яка відбулась 30 березня  2018 р.

Цьогоріч учасників та експертів EdCamp — (не)конференції  приймала  Вінницька школа-гімназія № 1, 150 учителів з Вінниці, Вінницької області, а також педагогів із Дніпра, Тернопільської, Одеської, Київської та інших областей.

Едкемп – це захопливі зустрічі, нові знайомтва, позитивні емоції, мегапозитивний настрій, корисний досвід. Продовжувати навчатися потрібно. Учитель, який навчається, завжди зацікавить учнів.

Зранку до вечора вчителі інтенсивно навчалися на майстер-класах, аби потім творити у школі.

.