Школа без шкідливих звичок

Єдина річ цінується найбільше
Лише тоді, коли немає вже її.
І ти не знаєш втрати більше –
Здоров’я найцінніше на Землі

Напевно, всі володіють інформацією, що звички згодом переростають у  необхідність кожної людини. І добре, коли це звичка – вітатися із старшими, займатися спортом або чистити зуби.

Але є звички, які завдають шкоди нашому здоров’ю.

Із метою формування у школярів здорового способу життя,  виховування  бережливого  ставлення до власного здоров’я  у навчальному закладі з 11-15 листопада пройшов тижневик «Школа без шкідливих звичок».

У межах тижневика відбулися різні заходи.

Зокрема, година здоров’я  « Дерево життя» у 5-А класі ( класний керівник Грабова Ганна Сергіївна);

• профілактичні зустрічі учнів 6-Б класу ( класний керівник Хворостяна Вікторія Василівна), 7-А класу ( класний керівник Шмига Олена Андріївна), 7-Б класу ( Зелінська Людмила Олександрівна), 9-А класу ( Михайлюк Анна Володимирівна) із працівником поліції Гудимою Наталією Миколаївною;
  • перегляд відеофільму « Чорно – біле кіно » учнями 8-А класу

(класний керівник Тихонюк Валентина Володимирівна), 8-Б класу

( Шуригіна Наталія Павлівна),  9-А класу ( Михайлюк Анна Володимирівна), 10- А класу ( Загурська Світлана Василівна);

• інформаційні хвилини із учнями дев’ятих класів ( класні керівники Михайлюк Анна Володимирівна та Каляфіцька Інна Миколаївна);
  • акція « Ми за чисті легені», яку провели лідери учнівського парламенту Янковський Богдан (10-А клас), Хоменко Владислав ( 10-А клас), Букатар Ігор ( 10-А клас) спільно із Гудимою Наталією Миколаївною.

Сподіваємося, що інформація, яку отримали упродовж тижневика   «Школа без шкідливих звичок» стане у пригоді.

Бажаємо усім міцного здоров’я!